Re:Re:Re:hrôza

Dátum: 13.02.2016 | Vložil: Tadeus Patlevič

Vážený pán "netreba",

Zo slušnosti sa nepredstaviť? Prepáčte, ale mne príde takýto zmysel pre slušnosť zvláštny.
Nie som urážlivý typ ak ste mysleli mňa osobne.
Ozvať sa môže ktokoľvek. Potešíme sa, ak jeho príspevok bude prínosom. Ak nie, je to jeho názor na ktorý má samozrejme právo. Nikdy sa neznížime k cenzúre, vymazávaniu, či nezverejňovaniu príspevkov len pre názor.
Stránka je provizórna a dočasná. Pôvodná doména bola podvodne prepísaná na inú osobu a znefunkčnená. Museli sme reagovať a zaplniť prázdne miesto. Určite je na nej čo zlepšovať.
Neviem aké chyby z titulnej stránky máte na mysli. Ak napíšete konkrétne ktoré, môžeme to vyriešiť.
Vo Vašom príspevku som nenašiel konkrétne poučenie ani rady, ktoré by našu prácu posunuli ďalej. Vidím len znôšku invektív a výčitiek. To potvrdzuje aj Vaša posledná nevkusná a podpásova narážka, v ktorej vyčítate pracujúcemu človeku, že po nociach a víkendoch vo svojom voľnom čase na úkor seba a rodiny bezplatne pomáha riešiť problémy iných.

V prípade, že chcete naozaj pomôcť niečo vylepšiť, napíšte nám prosím do mailu Vaše návrhy a pripomienky. Doposiaľ žiadne od Vás neprišli.

Pridať nový príspevok