Re:Národná kultúrna pamiatka ako prebytočný štátny majetok

Dátum: 19.10.2016 | Vložil: Julo

... keby to tak boli byty pre nás, co Vy na to, pán Nesrovnal?

Páči sa mi veta „Ako prebytočný štátny majetok sa objekty dostali v roku 2007 do portfólia firiem Juraja Širokého. Investor si dal urobiť priaznivý posudok a nechal znehodnotiť objekty."

Pre nás sa nenašiel žiadny takýto prebytočný štátny majetok, dokonca národná kultúrna pamiatka, sami sme si na vine, nezaujímali sme sa o takéto objekty, nelobovali sme na správnych miestach a neposunuli sme niečo do správnych rúk. Všetkých by sme z objektu vyhodili a nechali ho schátrať. Potom by sme ho zbúrali a postavili nový, byty by ste mali skôr ako od štátu. Ešte je tu však štátna nemocnica na Mickiewiczovej.

Všetko je to len o korupcii, všetci vieme ako sa takéto objekty dostávajú do portfólia širokých rúk, alebo keď niekto z Krajského pamiatkového úradu (KPÚ) dostane od Širokého poriadny balík peňazí, tak aj zabudne, s akým poslaním vstupoval do tohto úradu. Nepohodlní ľudia sa samozrejme upracú.

Na Slovensku môže byt potrestaný iba bežný občan, ktorý je potrebný len ako volebný hlas vo voľbách. Zbytočne je hovoriť, že právo má slúžiť spravodlivosti a nie naopak. Takisto sa zbytočne nádejame, že štát je tu pre nás. Všetko je naopak.

Pridať nový príspevok